Skip to content

Yeri/zamanı geldiğinde..

October 22, 2009

NOT: Aşağıdaki yazı küfürler barındırabilir. Lütfen bozuk olan kafama laf etmeyiniz. Kendisi bugünlerde biraz asabi.. Benden söylemesi..

Biz öyle gel deyince gelenlerden, git deyince gidenlerden değiliz. Birinin uşağı veya yardımcısı da.. Kendi doğrularımız vardır; ona göre yaşarız,öğreniriz. Kendini kanıtlamak uğruna girdiğin bir işin sonuna kadar gidenlerdeniz.

Gerekiyorsa kendi edebimizle siktir olup giderken bazı hayatlardan, zerre kadar önemsiz insanları da siktir ederiz. Öncelik sıramızı belirler ve o sıra değiştirmeyiz asla.. Sevdik mi de nefret ettik mi de tam olur. İnsanlar ya var olurlar hayatlarımızda, ya da çekip giderler.. Siyah ya da beyaz vardır yani. Gri yoktur bizim için.

Yeri /zamanı kavramını çevremize göre iyi belirler, orada kendi kahya-ı keyfimizi kullanırız. Yani kendimizin düşünceleri/duyguları/yaşadıkları/yaşayacakları vardır ilk önce.

Haa işte “Canımın istediği ….” diye başlayan cümleler var ya aha işte onlar burda devreye giriyor. Güzelce yerleştiriliyor, kısık ateşte karıştırılıyor ve soğumaya bırakılıyor..

Biz kendimiziz, başka maske takmayı red ederiz..

~~Yazan: Mefallit ve Keyfimin Kahyası..

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: